Günün notları

GÜNÜN SİNİR EDENİ

Belediye otobüsüne elinde kürdanla giren, sonra başka yer yokmuş gibi yanıma oturup yol boyunca dişini kurcalayarak dişleri arasındaki boşluktan “tıssss” “tıssss” sesleri çıkaran adam. Otobüsten inmek için ayağa kalktığında çantasında TMMOB(Türkiye Mimar ve Mühendis Odaları Birliği) etiketi gördüm ki bu da ayrı bir sorun.

GÜNÜN UMUTLANDIRANI

Sürekli bizim iş hanının önünde gördüğüm, biri cüce diğeri küçük bir kız olan iki arkadaş. Bu sabah yine apartmanın önünde oturmuş sohbet ediyorlardı.
Not: Sizinkiler neler yazın yayınlayayım…

Günün notları” için 3 yorum

Kendininkini ekle

  1. günün sinir edeni : 21/04/2008 tarihinde saat 10.30 da gitmiş olduğum icra dairesinde tahsilat yaparken icra müdürünün resmen yüzsüz ve onursuzca rüşvet istemesigünün umutlandıranı: o şahsı bozmam ve rüşvet vermemem.( ancak umut kısmına yazmak doğru olmasa da eklemeliyim, icra müdürü resmi evrakta usulen %3.2 olması gereken kesintiyi &7.2 göstererek müvekklil parasından fazlaca kesinti yaptı)

    Beğen

  2. Günün umutlandıranı: Günün farklı zamanlarında, bazen hiç beklemediğim bir anda minik hareketleriyle kendini hissettiren, doğmasını sabırsızlıkla beklediğim canım kızım..

    Beğen

  3. Günün düşündüreni..Bayanla bir kaç kez karşılaştım.. Sohbetim olmadı durak arkadaşı yalnızca…Sabah yine karşılaştım mütebessim ettim.Bayan bana ne dese iyidir neden güldünüz.:)Hay Allah şaşırdım kaldım….

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: